Наші переваги:
Якість товару
Гарантія товару
Швидка доставка

Відеореєстратор для автомобіля - не новий, але все так само дуже важливий помічник для кожного сучасного автовласника. Саме він є тим самим мовчазним і таким надійним свідком, який зможе врятувати від невиправданих звинувачень в ДТП.

Автомобільні відеореєстратори дозволяють водієві залишатися спокійним на дорогах, оскільки все буде записано: хто їхав на "зелений", а хто проскочив на "червоний", як несподівано вибіг пішохід, хто різко загальмував. У подібних ситуаціях іноді тільки завдяки такому пристрою можна довести свою невинність. Саме тому усі, хто хочуть купити автомобільний відеореєстратор, повинні заздалегідь вивчити всю інформацію про пристрій і вибрати кращу модель.

Характеристики

Плануючи купити новий відеореєстратор, обов'язково звертайте свою увагу на:

  1. Процесор. Найкращий зможе через себе пропустити відео в популярному форматі Full HD. Слабкий не зможе обробити цілий потік відео від великої матриці.
  2. Матрицю. Її слід підбирати під тип самого процесора. Один з важливих критеріїв - світлочутливість. Якщо хочете купити автореєстратор не на один рік, вибирайте краще поєднання матриця-процесор.
  3. Оптику. У недорогих моделях використовують пластмасову лінзу з поганою прозорістю. Кращим варіантом буде стійке до подряпин скло. У сучасних надійних пристроях кут огляду не має бути меншим 110 градусів. 

Є різні види відеореєстраторів фото яких можна знайти в Інтернеті. Серед них: 

  • Мережевий.
  • Гібридний.
  • На базі персонального комп'ютера.
  • Stand alone DVR.
  • Car DVR. 

На кращий відеореєстратор ціна, звичайно, буде вищою, але така модель служитиме значно довше. 

Де купити відеореєстратор? 

Є два способи стати щасливим володарем необхідного пристрою. Купити відеореєстратор в машину можна в місцевих магазинах, а також в інтернет магазині. Одна з переваг покупок онлайн - можливість купити відеореєстратор з доставкою. Щоб придбати необхідний пристрій, не потрібно навіть виходити з будинку, адже в нашому інтернет-магазині video-registrator.com.ua є великий вибір моделей на різні уподобання. Ціни у нас прийнятні, тут знайдуть для себе щось особливе і всі, хто бажають купити дешевий відеореєстратор і ті, хто віддають перевагу дорожчим і надійнішим варіантам. 

Ми пропонуємо купити відеореєстратор в Харкові, Києві, Одесі чи по всій території України. Швидке замовлення і оперативна доставка порадують навіть найвередливіших клієнтів. Також в нашому інтернет-магазині video-registrator.com.ua кожен бажаючий зможе купити відеореєстратор зі знижкою. Прийнятні ціни і якісні моделі від надійних виробників, професійне обслуговування, оперативна доставка бажаного товару тільки у нас! Потурбуйтеся про своє майбутнє разом з нами вже зараз!